ת"א: הברזל 20, רמת החייל | עפולה: רח' קהילת ציון 5
The Art Of Eyes
לתיאום תור חייגו: 0722-575-185
 
ניתוח עפעפיים - אור חדש
 
ניתוח עפעפיים - ניתוחי עפעפיים
 
דלקת עפעפיים - טיפולים
 
צניחת עפעפיים - פתרון
 
ניתוח עפעפיים - דרישות
 
הרמת עפעפיים - ניתוח
 
ניתוחים נוספים

הרמת עפעפיים - ניתוח

חשוב לשים לב שלא מדובר כאן רק על השלכות אסתטיות, אלא לעיתים גם על סיבוכים בריאותיים שעלולים להיגרם: למשל, פגיעה בשדה הראיה או כאבי ראש.
 
הפתרון: ניתוח
ניתוח הרמת עפעפיים, שמיועד להתמודד על כל התסמינים שתוארו מעלה, נחשב לאחד הניתוחים הנפוצים ביותר כיום. מטרת העל של הניתוח היא לתקן את הצניחה או הרפיון של העפעפיים העליונים או התחתונים (פעמים רבות שניהם יחד), וזאת באמצעות מספר פעולות לסילוק עודפי השומן והעור, כמו גם מתיחה של רקמות העור. ואגב, לא פעם הניתוח נעשה יחד עם ניתוח הרמת גבות, מה שמשפר את מראה האדם המבצע אותו עוד יותר.
 
ניתוח הרמת עפעפיים ניתן לבצע רק לאחר הליך הכנה ארוך, הכולל בתוכו את סקירתו של העבר הרפואי של האדם, בדיקה פיזית מקיפה שלו וצילומי העפעפיים עצמם ממספר זוויות. כמו כן, לפני הניתוח יש להפסיק ליטול תרופות מסוימות, ובשבוע שלפניו לא לחשוף את העור באופן ישיר לקרני השמש.
 
הניתוח עצמו אינו נחשב למורכב יתר על המידה, כאשר בחלק הארי של המקרים הוא נמשך כשעתיים בלבד. לאחר הניתוח עלולים להרגיש כאבים ונפיחויות, שחולפים בדרך כלל לאחר כשבוע, כשבמקרים קיצוניים ייתכנו תופעות לוואי אחרות. הגם שאין צורך בתקופת אשפוז, חשוב להימנע מחשיפה לשמש ומביצוע פעילות פיזית מאומצת.
 
 
 

טל' לתיאום תורים:  0722-575-185
 מרפאות: הברזל 20, בניין אסותא רמת החייל ת"א  /  קהילת ציון 5 עפולה​