ת"א: הברזל 20, רמת החייל | עפולה: רח' קהילת ציון 5
The Art Of Eyes
לתיאום תור חייגו: 0722-575-185
 
ניתוח עפעפיים - אור חדש
 
ניתוח עפעפיים - ניתוחי עפעפיים
 
דלקת עפעפיים - טיפולים
 
צניחת עפעפיים - פתרון
 
ניתוח עפעפיים - דרישות
 
הרמת עפעפיים - ניתוח
 
ניתוחים נוספים

ניתוח עפעפיים - אור חדש

ניתוח עפעפיים – לראות את העולם באור חדש
 
ככל שאנחנו הולכות ומתבגרות, נזקי הגיל נותנים את אותותיהם על פנים והגוף שלנו – קמטים, עודף משקל ועפעפיים נפולים הם רק מספר תופעות נפוצות עבור נשים וגברים כאחד בכל רחבי העולם.
אך דווקא בימינו – עידן הטכנולוגיה והקדמה, יש לנו הרבה מה לעשות בנושא – באמצעות מגוון מכשירים, תכשירים וניתוחים שונים אנחנו יכולות לקחת את היופי חזרה לידיים ולשתות מאותו מעיין נעורים חמקמק אשר רבים חיפשו אחריו במשך דורות.
 
ניתוח עפעפיים היא אחד מהניתוחים הנפוצים ביותר בימינו, שכן הוא נותן פתרון שאינו רק אסתטי, אלא גם בריאותי – הרמת עפעפיים נותן לנו את האפשרות לראות באור חדש את העולם, כאשר הוא מגביר לנו את שדה הראייה אחרי נפילת עפעפיים.
 
ניתוח עפעפיים – כל היתרונות לרשותך
 
יש מספר יתרונות בולטים לניתוח של הרמת עפעפיים.
הראשון, ואולי החשוב ביותר עבור נשים רבות, הוא הנושא האסתטי – כאשר רואים את העין בתור צוהר לנשמה, ניתוח נותן לנו את ההזדמנות להראות לבני הזוג הפוטנציאליים או הקיימים את הנפש הזוהרת שלנו.
באמצעות הרמת עפעפיים, מהבחינה הזאת, אנחנו יוצרות מראה מושך, אטרקטיבי וסקסי יותר.
 
היתרון הבולט הנוסף הוא דווקא מהבחינה הבריאותית – הרמת עפעפיים עשויה להיות לנטל עבור אנשים רבים, אשר עפעפיים נפולות עשויות להפריע לשדה הראייה שלהם בצורה של טשטוש או שדה ראייה מוקטן. באמצעות הרמת עפעפיים הם יכולים להחזיר את הראייה שלהם למצבה התקין וכך לאפשר להם אורח חיים בריא ותקין יותר.
 
ניתוח עפעפיים – אז איפה מבצעים?
 
במידה ואנחנו סמוכים ובטוחים שאנחנו מעוניינים בניתוח של הרמת עפעפיים, כעת כל מה שנותר הוא לבחור את המקום והרופא לביצוע הניתוח.
בחירה נבונה של רופא היא מפתח להצלחה של הניתוח, אשר קובעים את סיכויי ההצלחה בהשגת העיניים שעליהן אנחנו חולמות.
 
 

טל' לתיאום תורים:  0722-575-185
 מרפאות: הברזל 20, בניין אסותא רמת החייל ת"א  /  קהילת ציון 5 עפולה​