ת"א: הברזל 20, רמת החייל | עפולה: רח' קהילת ציון 5
The Art Of Eyes
לתיאום תור חייגו: 0722-575-185
 
ניתוח עפעפיים - אור חדש
 
ניתוח עפעפיים - ניתוחי עפעפיים
 
דלקת עפעפיים - טיפולים
 
צניחת עפעפיים - פתרון
 
ניתוח עפעפיים - דרישות
 
הרמת עפעפיים - ניתוח
 
ניתוחים נוספים

ניתוח עפעפיים - דרישות

דומה שאין צורך להכביר מילים על חשיבותם של העפעפיים: בין השאר, מדובר כאן על הגנה על העין, שמירה על הבריאות שלה, שמירה על הראיה חדה וברורה וניקוז דמעות. הבעיה היא שעפעפיים אינם חסינים בפני בעיות. בלא מעט תרחישים, נפגע תפקוד ומראה העפעפיים, כך שיש צורך בפתרון כירורגי. הנה כל מה שחשוב לדעת על ניתוח עפעפיים, דרך הפתרון העיקרית עם מצבים מורכבים הנוגעים למראה ולבריאות העפעפיים.

מתי נדרשים ניתוחי עפעפיים?
ניתן למצוא מספר סוגים עיקריים של ניתוחי עפעפיים, כל אחד הופך לרעיון מתבקש בתרחיש אחר. הניתוח הראשון, הנפוץ מכולם, הוא ניתוח הרמת עפעפיים, אשר נועד להתגבר על תסמינים דוגמת נפיחות בעפעפיים העליונים, הופעת קמטים או היווצרות שקיות מתחת לעיניים. ניתוח עפעפיים זה נמשך לרוב פרק זמן של כשעתיים, והוא מבוסס על מתיחת ריקמת העור וסילוק עודפי העור והשומן מהאזור. הניתוח מתבצע לאחר שניכר כי המצב הנוכחי של העפעפיים מהווה בעיה אסתטית מובהקת, או אפילו בריאותית, ויש צורך בלא מעט פעולות הכנה לפניו.

סוג אחר של ניתוח עפעפיים נועד להתמודד עם המצב של צניחת עפעפיים, או צנחת. ניתוח זה נועד להשיב את העפעפיים למצבן המקורי, לרוב לאחר שברור שהמצב הנוכחי מגביל את האדם הסובל מכך. זהו ניתוח פשוט באופן יחסי, המתבצע במשך כשעה תחת הרדמה מקומית.

ניתוחים עשויים להידרש גם כאשר סובלים מדלקת עפעפיים, אלא שבמקרה הזה המדובר הוא בניתוחים שתפקידם להתמודד עם חלק מהתסמינים הפיזיים של הדלקת, ולא עם עצם הדלקת עצמה.

כך עושים זאת נכון
החדשות הטובות הן שהרפואה הכירורגית הנוגעת לניתוחי עפעפיים התפתחה במרוצת השנים, כך שכיום מדובר בטיפולים בעלי אחוזי הצלחה גבוהים בכל קנה מידה. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון כי ניתוח עפעפיים הוא עדיין ניתוח, וככזה הוא לא מתאים בהכרח לכל אדם.

חשוב לבצע את הניתוח רק לאחר סקירת המצב הרפואי וביצוע בדיקות מקיפות אצל הרופא המטפל, כאשר על המטופל לדעת אילו סיכונים קיימים עבורו. על חלק מהניתוחים ניתן לקבל סבסוד, חלקי או מלא, מקופות החולים השונות, בעוד שבשנים מסוימות נכללו ניתוחי עפעפיים מסוימים גם בסל הבריאות.
 
 

טל' לתיאום תורים:  0722-575-185
 מרפאות: הברזל 20, בניין אסותא רמת החייל ת"א  /  קהילת ציון 5 עפולה​