ת"א: הברזל 20, רמת החייל | עפולה: רח' קהילת ציון 5
The Art Of Eyes
לתיאום תור חייגו: 0722-575-185
 
ניתוח עפעפיים - אור חדש
 
ניתוח עפעפיים - ניתוחי עפעפיים
 
דלקת עפעפיים - טיפולים
 
צניחת עפעפיים - פתרון
 
ניתוח עפעפיים - דרישות
 
הרמת עפעפיים - ניתוח
 
ניתוחים נוספים

ניתוח עפעפיים - ניתוחי עפעפיים

 ניתוחי עפעפיים
במהלך השנים עוברים על הפנים שינויים שונים, חלקם נובעים מהתבגרות טבעית של הגוף וחלקם נובעים מסיבות אחרות כגון היחלשות השרירים, דיאטות קיצוניות, השפעות של הגרביטציה ועוד.
בין כלל ההשפעות השונות של ההתבגרות ניתן לראות צניחה ניכרת באזור הפנים בכלל ובאזור העפעפיים בפרט. על מנת לשפר את המצב ולהשיג מראה עירני יותר, נמרץ יותר וצעיר יותר, פותחו ניתוחים מתאימים כגון הרמת עפעפיים, מתיחת פנים, הרמת גבות וכן הלאה.
בשורות הבאות נרחיב עוד על ההשלכות ניתוחי עפעפיים ומתי טיפול כזה יכול לעזור.

לא רק טיפול קוסמטי
ניתוחי עפעפיים, הגם שהם נחשבים לטיפול קוסמטי, הם בהחלט הרבה יותר מכך. ישנם מקרים שבהם נדרש טיפול מתאים לא רק בשל הרצון להיראות טוב יותר. ישנו פלח אוכלוסייה אשר נתקל בשלב מסוים בחיים בפגיעה באיכות הראיה. הקשר של ראיה ועפעפיים, בהקשר זה, נוצר כאשר אלמנט של צניחה מכסה חלק ממרכז שדה הראיה. במקרה כזה, גם אנשים עם ראיה מושלמת יתקשו לבצע פעולות יום יומיות שכן חלק חשוב משדה הראיה פשוט חסום.
במקרים אחרים, צניחת העפעף מביאה לפגיעה באיכות החיים של המטופל מבחינה אסתטית. היחלשות השריר, רפיון ברקמת העור או צניחת הרקמה השומנית (ביחוד בעפעפיים התחתונות) מקנים מראה מבוגר, לעיתים הרבה יותר מכפי הגיל הכרונולוגי. כאן, הביקוש לטיפול קיים בעיקר בקרב המין הנשי אם כי גם גברים רבים גילו את היתרונות שלו, ולא רק בקרב שחקנים, דוגמנים ופוליטיקאים.

למה צריך לצפות
אנשים המתעניינים בניתוח עפעפיים מבקשים לדעת למה יש לצפות במהלך הטיפול וגם לאחריו. הנקודות העיקריות שצריך להתכונן אליהן הן:
  • מדובר על טיפול שמבוצע לרוב בהרדמה מקומית, מה שמקצר את זמן ההתאוששות.
  • כמעט תמיד ניתן להסתיר את קיומן של צלקות, באופן מלא.
  • בחלק מהמקרים נדרש לא רק טיפול של הסרת עור או תאי שומן אלא גם קיצור של השריר.
  • מי שמתעניין בטיפול פנים מקיף, יוכל לבצע שילוב של ניתוח עפעפיים עם טיפולים אחרים.
  • לאחר הטיפול יש לצפות לתקופה של עד חודש ימים ובה העיניים יראו נפוחות וכחולות. מדובר על מצב טבעי, לא מסוכן, שחולף מאליו.  
 
 

טל' לתיאום תורים:  0722-575-185
 מרפאות: הברזל 20, בניין אסותא רמת החייל ת"א  /  קהילת ציון 5 עפולה​