עפעפיים

איך בוחרים את רופא העיניים הטוב ביותר לטובת פתרון בעיות עפעפיים? מה ההשפעה שלהם על חיי היום יום? מה ההשלכות של בעיות בעפעף על הראיה?

יש הטוענים כי הרושם הראשוני נקבע בעיקר על ידי המבט והמפגש הראשון של שני זוגות העיניים. לרושם הראשוני הזה יכולה להיות השפעה מכרעת על גורל אותה פגישה, העיניים יכולות להכריע גורלות של זוגיות, ראיונות עבודה ובעצם על כל תחומי החיים.

אזה מה בעצם גורם לנו להחליט ולהתרשם לטובה או לרעה מאדם כזה או אחר. עפעפיים נפולות מקנות מראה עייף וזקן. תופעה זו קורית בעיקר עם הזדקנות העור ועייפות השרירים. כמו כן ניתן לראות אנשים רבים הסובלים מאותו שק מציק מתחת לעיניים.

אם כן חשוב מאוד לדעת כי יש פתרונות לתופעות אלו. הרפואה המתקדמת והמודרנית הביאה איתה מגוון רחב מאוד של רעיונות ואפשרויות טיפוליות על מנת להתגבר על בעיות כאלה ואחרות בעיניים בכלל ופתרון בעיות עפעפיים בפרט. ניתן כיום בניתוחים לא מסובכים מידי להחזיר את הברק לעיניים. ניתן להרים את העפעף ולאפשר מבנה אחר לעיניים, מראה רענן ויפה.

כמו כן מעבר לעניין האסתטי שהוא חשוב ללא כל ספק. ישנו גם עניין בטיחותי, עפעפיים נפולות עשויות להסתיר חלקים נכבדים ביותר משדה הראיה. תופעה זו עשויה להפריע בחיי היום יום ובעיקר להוות מכשול לאלה שנוהגים בכלי רכב כזה או אחר.

סובלים מבעיות עיניים? איך בוחרים את הרופא המתאים ביותר?
אמנם אלו הם אזורים קטנים ביותר מתחת ומעל העיניים אולם הם דורשים ידע רב וניסיון רב על מנת לדעת לפתור בעיות כאלו או אחרות. חשוב מאוד כי רופא העיניים שלכם יתמחה בתחום זה. בעיות עפעפיים אינם נחלתם של המבוגרים בלבד, ישנם מקרים בהם צעירים ואף ילדים סובלים מבעיות דומות.

מחפשים פתרונות מקצועיים? ד"ר דניאל בריסקו לשירותכם!
ד"ר דניאל בריסקו הוא אחד המומחים בארץ ובעולם לטיפול במגוון רחב מאוד של מחלות ובעיות עיניים. במרפאתו של ד"ר דניאל בריסקו נעשה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ביותר. כמו כן תזכו לשירות אישי ומקצועי לאורך כל הדרך.
 
 
ניתוחי עפעפיים
 
הרמת עפעפיים עליונים
 
ניתוחי עפעפיים תחתונים
 
צניחת עפעף במבוגרים
 
צניחת עפעף בילדים
 
הרמת גבות
 
אנטרופיון
 
אקטרופיון
 
גידולים בארובת העין
 
שברים בארובת העין
 
דלקות בארובה
 
בלט עין
 
דרכי דמעות DCR
 
יובש בעיניים
 
פטריגיום
 
כלזיון / שעורה בעין
 
הזרקת חומרי מילוי ובוטוקס
 
דלקת עפעפיים
 
גידולים בעפעפיים
 
בלפרוספזם
 
 
 מרפאות: הברזל 20, בניין אסותא רמת החייל ת"א  /  קהילת ציון 5 עפולה​