The Art Of Eyes

לתיאום תור חייגו: 072-3969917

ת"א: הברזל 20, רמת החייל | עפולה: יצחק רבין 18

מטופלים כותבים

לד"ר בריסקו היקר

תתגמדנה המילים ותקצר היריעה להביע לך את מילות התודה וההערכה על תשומת הלב האישית והחמה. על
ההתחשבות בכל פרט, על המעקב והטיפול המסור, על המסירות בה טיפלת בי כל העת עם היחס האישי והחם וסבלנות האין קץ. יש בך מכל המידות והתכונות אשר בגללן אוהבים כולם אתך להיות, לא חסכת במאמץ ועבודה הראויה למחמאה ואני אישית מרגישה היטב את התוצאה הטובה. איך שלא אביע לך תודה וברכה ודאי ובודאי שלא אוכל להקיף את מלוא ההערכה, אבל דע לך כי כך אני מרגישה.

אז מה אוכל עוד לומר פרט למילה אחת קטנה, תודה, ואוסיף לבסוף גם ברכת שנה טובה ומתוקה!

לכב" ד"ר דניאל בריסקו

אנו מודים לבורא עולם ששלח לנו שליח יקר כמוך. זכינו להכיר אדם שאכפת לו מאד מהחולה ומתייחס בחום והמון סבלנות, דאגה ומסירות. ידוע שלכל רופא גדול מתלווה המלאך רפאל ואנו הרגשנו זאת בזכות תפילותיך שלפני כל טיפול.

אנו תפילה שתראה ברכה והצלחה בכל מעשה ידך.

לדר" בריסקו היקר,

תודה ענקית על עבודתך המופתית, נתן יונתן כתב: "איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא…." נראה כי במשפט הזה התכוון גם אליך . אתה אדם ברמ"ח אבריך, מקסים ואנושי ומבחינתי מושלם.

לדר" בריסקו היקר,

תודה רבה רבה על שפקחת את עיני, הבאת לי אור ומלאת אותי בשמחה. יהי רצון, שתבוא עליך הברכה ותמשיך להיות רופא-מנתח מיוחד ושייהנו ממך עו הרבה מטופלים. תודה – מכל הלב.

למלאך יקר ואהוב

ממשמש ובא, ואיתו ניצוצות של תקוה ואופטימיות מתוקה, הייתי מכווצת ומפוחדת אל עולם בטוח, מרפא, נבון ומחבק… את מה שלא האמנתי בו, קיימת את מה שלא העזתי לחלום…

תודה על רגעי קסם מופלאים ומרפאים, תודה על מפגש אלוהי. חבוק גדול ואוהב , ממשת לי חלום , עשית את הדבר הנשגב ביותר שקיוויתי במשך השנים. תודה

לד"ר בריסקו היקר

רוב תודות על הטיפול המסור, הליווי הצמוד ואינספור מילות עידוד לאורך הדרך. סמכתי עליך למן הרגע הראשון והסתבר שצדקתי… יישר כח על עבודתך והאנושיות היוצאת דופן . תודה מקרב לב

לד"ר דניאל בריסקו היקר

אלוקים חנך אותך ד"ר בריסקו בפני מלאך וידי זה"ב.
לגעת בחולה ולפצח את מצוקותיו, זה לא דבר של מה בכך. ואתה בחם ליעבך ואנושיותך, פונה לחולה בגובה העיניים ולא משנה לך מה גילו, צבעו וגזעו. נפלה בידינו זכות גדולה לקבל מזור לכאיבינו מידך המיומניות והמקצועיות ולבטוח בך שאת הטוב ביותר נקבל ממך. מי יתן והקב"ה ישפיע מטובו עליך, יבורכו תמיד ידיך ותמשיך לגעת בחוליך כפי שנשבעת ביום קבלתך למשפחת הרפואה.

אוהבים ומוקירים מאד

לדר" דניאל בריסקו

ברצוני הביע תודה והוקרה על המקצועיות, היחס האדיב, הסבלנות והסובלנות בעת הניתוח ובכל ביקור. הוכחת לנו בדרכך המיוחדת כי ישנה תקווה וגם אור לכל בעיה.
"אין אדם בעולם שאין בו ניצוץ כוח הנתינה…
שאלמלא כן היה העולם חרב…
על כן גזר הקב"ה כי ניצוץ זה לא יפרד מבני אדם לעולמים

ד"ר בריסקו דניאל היקר

ברצוני להודות לך מקרב לב על כך שאפשרת להעלות לי את הדימוי העצמי, אין מילים בפי כדי לתאר את שימחתי על כך שבחרתי להפקיד את עיניי לידך המקצועיות והמיומנות לביצוע הניתוח. מאוד מאוד מרוצה מהתוצאה, בנוסף מודה לך על ההתיחסות וההקשבה פשוט שינית את חיי לטובה והענקת לי ביטחון ועל כך מגיעה לך מלוא ההערכה והתודה .

כן ירבו רופאים כמוך

לדר" בריסקו היקר

תודה גדולה על היחס החם ועל שיחות ההרגעה שלפני הניתוח. על הצלחתך להפיג את הפחדים שהיו לי. ועתה לאחר הניתוח שהיה בהחלט חויה מתקנת, קבל נא זר ברכות מקרב לב בהוקרה וישר כח

לתיאום תור חייגו: 072-3969917

מרפאות: הברזל 20, בניין אסותא רמת החייל ת"א / יצחק רבין 18, עפולה​

Call Now Button